LithuanianEnglish (United Kingdom)Russian (CIS)

Aukcionai

 Gero kelio !
Kitos prekės

Mūsų kompanija UAB,,AUTOFENIX’’ daugiausia specializuojasi tansporto priemonių  pirkimu is JAV, tačiau mes galime padėti užsakyti iš JAV  reikiamas detales Jūsų automobiliui. Taip pat galime užsakyti ir kitas prekes iš JAV, EUROPOS (kaip   kompiuterius, telefonus, sporto reikmenis ir t.t.). Mūsų komisiniai už šią paslaugą yra tik 10% nuo prekių pirkimo ir persiuntimo kainos su sąlyga, kad  prekės siuntimo  kaina nemažesnė kaip  300LT. Mes prekes atsiūsime iš JAV, EUROPOS oro paštu per 3-10 dienų, kointeineriu iš JAV  -  apie 2-3 savaites.

  • Autodetalių užsakymas iš JAV.

Nerandate reikiamos detalės? Parašykite mums, kokios būtent detalės Jūs ieškote ir mes pasistengsime nupirkti ir pristatyti Jums nurodytu adresu.

 

 

  • Kitų prekių užsakymas iš JAV ir  EUROPOS.

Ieškote  naujo kompiuterio, telefono ir pan. ir nenorite permokėti? Ši paslauga kaip tik Jums. Mes pasirūpinsime pirkimu iš JAV is EUROPOS. Galite rinktis prekes iš visų pasaulio šalių. Išsirinkus prekę susisiekite su mumis ir aptarsime pirkimo ir atsiuntimo sąlygas .

Susisiekite su mumis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Skype: autoaza

 
2003 HARLEY-DAVIDSON VRSCA
2003 m.
6500 EUR

MŪSŲ PARTNERIAI--------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------